Doświadczenie użytkowania Welltone

Doświadczenia Doiny z kapsułkami Welltone i kroplami od Barkanesti

Retinopatia spowodowana nadciśnieniem

Uważa się, że nadciśnienie jest chorobą osób starszych. Ale zdarza się, że młodzi ludzie również cierpią na nadciśnienie, które może być dziedziczone. I byłem jednym z tych szczęśliwców. Zostałem zdiagnozowany wcześnie, w wieku 14 lat, ale za pomocą leczenia udało się jakoś zatrzymać objawy. Jednak po ukończeniu studiów sytuacja się pogorszyła. Lekarze powiedzieli, że skoki ciśnienia spowodowane były stresem i napięciem związanym z wejściem na studia, a także trudną adaptacją na pierwszym roku studiów, ponieważ musiałem opuścić rodzinne miasto, od rodziców i zamieszkać w hostelu. Wysokie ciśnienie trwało kilka dni, wydawało mi się, że nie mam 19 lat, a wszystkie 90. W efekcie wszystko to doprowadziło do problemów z oczami. Męczyły mnie silne bóle głowy, wszystko zamazało mi się w oczach, błysnęły czarne muchy, wzrok osłabł. Badanie wykazało retinopatię nadciśnieniową, naczynia siatkówki zaczęły się zmieniać pod wpływem stałego ucisku, co groziło ślepotą.

Jak dowiedziałem się o kroplach Welltone?

Welltone uratowany przed ślepotą

Mój okulista przepisał mi kurację przeciwnadciśnieniową, ale okazało się, że nie jest ona dla mnie odpowiednia ze względu na reakcję alergiczną na jeden ze składników. Wtedy lekarz zasugerował wypróbowanie nowego środka, który normalizowałby ciśnienie krwi - krople Welltone. Według niego jest to najlepszy lek na bazie ekstraktów z leków ziołowych. Na oficjalnej stronie sam przeczytałem recenzję produktu: skład, wskazania do stosowania (w tym wskazano tam retinopatię nadciśnieniową), instrukcje użytkowania i recenzje klientów. Podobało mi się, że składniki są naturalne, nie ma skutków ubocznych i jest przyjmowane rano i wieczorem, a nie przez całą dobę, jak niektóre leki, które kiedyś brałem. Po namyśle postanowiłem kupić krople i wziąć udział w kursie próbnym.

Moje doświadczenia z Welltone

Należy zauważyć, że do czasu, gdy miałem te krople, moje ciśnienie krwi stale skakało do 140/100. Poczułem się naprawdę źle, moi znajomi mówili, że wyglądam jak zombie. Dlatego efekt już po pierwszej dawce był bardzo zauważalny – głowa przestała boleć, zniknęło uczucie mdłości, widzenie trochę się wyostrzyło. Dwa tygodnie później moje ciśnienie krwi wróciło do normy 130/80, moje oczy nie były już czerwone, jak u królika, i znów zacząłem rozróżniać małe litery. Kurs trwał 30 dni, od tego czasu minął miesiąc, a nowe badanie wykazało, że ciśnienie jest stabilne i normalne, ale najważniejsze jest to, że siatkówka jest w porządku. Welltone pomógł mi odzyskać zdrowie i uratował mnie przed możliwą ślepotą.