Recenzje o Welltone

 • Paweł
  Całe życie prowadziłem aktywny tryb życia, starałem się przestrzegać zasad zdrowej diety i naiwnie myślałem, że uratuje mnie to od problemów z układem sercowo-naczyniowym. W zeszłym roku zdiagnozowano u mnie nadciśnienie, lekarz zalecił krople Welltone. I naprawdę pomogli, od trzech miesięcy nie wiem, czym są skoki ciśnienia.
  Welltone
 • Michał
  Był zawsze dość pełny i z wiekiem stało się to przyczyną pojawienia się różnych chorób, w tym nadciśnienia. Ale po wypiciu kursu kropli Welltone udało mi się ustabilizować ciśnienie i zacząłem czuć się o 10 lat młodszy, a nawet zacząłem uprawiać sport. Nadal piję Welltone w celach profilaktycznych.
  Welltone
 • Weronika
  Do 45 roku życia w ogóle nie wiedziałam, czym jest nadciśnienie, ale potem coraz częściej zdarzały się ataki nadciśnienia, a w wieku 50 lat trafiłam do szpitala z kryzysem nadciśnieniowym. Kuracja okazała się bardzo agresywna, źle się czułam, ale krople Welltone korygowały sytuację i delikatnie przywracały ciśnienie do normy.
  Welltone
 • Ewa
  W czasie ciąży pojawiło się nadciśnienie, z powodu wysokiego ciśnienia nie mogła się ruszać, strasznie chorowała i miała zawroty głowy. Bałam się wypić jakieś leki, ale lekarz powiedział mi o kroplach Welltone i kurs wypiłam. Już po pierwszych dawkach ciśnienie spadło, potem zniknęło nadciśnienie. A trzy miesiące temu bezpiecznie urodziłam zdrowego małego chłopca.
  Welltone
 • Natalia
  Z powodu cukrzycy ciśnienie ciągle skakało, co bardzo utrudniało normalne życie, ponieważ wszystko zależało od tego, jak będę się czuła. Ale po zażyciu kropli Welltone wszystko zmieniło się na lepsze. Znormalizował nie tylko ciśnienie, ale poziom cukru we krwi. Teraz często chodzę z wnukami i spotykam się z przyjaciółmi, a o chorobach nawet nie pamiętam.
  Welltone
Ocena użytkownika Welltone
4.3
17