Instrukcja użycia Welltone

w Polsce przeprowadzono badania kliniczne potwierdzające skuteczność i bezpieczeństwo kropli Welltone. Leczenie nadciśnienia przebiega bez nagłych spadków ciśnienia, unikalna formuła zapewnia kompleksowy wpływ na organizm. Profilaktyka nadciśnienia tętniczego z objawami wysokiego ciśnienia krwi pozwala uchronić się przed zawałami serca i udarami. Aby krople przyniosły pożądany efekt, należy je przyjmować zgodnie z instrukcją.

Jak korzystać z kropli Welltone

Welltone należy spłukać czystą niegazowaną wodą

Krople Welltone mają skoncentrowany skład o wysokiej zawartości substancji aktywnych, dlatego wystarczy przyjąć 10 kropli rano i wieczorem, aby znormalizować i ustabilizować ciśnienie krwi. Najlepiej zrobić to 20-30 minut przed posiłkiem, popijając syrop czystą wodą bez gazu, co najmniej 150 ml. Nie zaleca się przekraczania dawki, ponieważ składniki kompozycji działają stymulująco na narządy, co przyczynia się do produkcji wielu hormonów. Dodatkowo krople mają przedłużone działanie i możesz mieć pewność, że będą działać przez 6-8 godzin. Przebieg leczenia powinien wynosić co najmniej 30 dni, w ciężkich przypadkach - 45 dni. Zapobieganie nadciśnieniu w przypadku objawów wysokiego ciśnienia krwi wynosi 15 dni.

Wskazania do stosowania Welltone:

Nadciśnienie może być spowodowane różnymi przyczynami – dziedziczeniem, otyłością, cukrzycą, pracą nerwową itp. i przebiegać na różne sposoby. Istnieje jednak wiele oznak wspólnych dla wszystkich rodzajów nadciśnienia tętniczego:

  • ból głowy i zawroty głowy;
  • osłabienie i zmęczenie;
  • blada skóra i zwiększona potliwość;
  • ból w klatce piersiowej, duszność, arytmia i tachykardia;
  • szum w uszach, utrata słuchu;
  • retinopatia, niewyraźne widzenie;
  • zwiększony niepokój, drażliwość, problemy ze snem.

Przeciwwskazania

Badania kliniczne prowadzone w różnych laboratoriach, w tym w Polsce, nie wykazały żadnych skutków ubocznych ani reakcji alergicznych. Jednak krople Welltone należy stosować ostrożnie u osób z alergią na witaminę C. Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 12 roku życia oraz pacjentów z poważnym uszkodzeniem układu sercowo-naczyniowego.